14. veebruar ehk sõbrapäev on päev, mida tähistavad paljud. See on päev, kus peetakse meeles endale kalleid inimesi ning tehakse neile kingitusi. Selliselt möödus sõbrapäev ka meie lasteaias. Nimelt algas sõbrapäev juba nädala alguses, mil avas uksed terveks nädalaks sõbrapäeva postkontor. Postkontori kaudu said kõik endale kallitele sõpradele saata kaarte ja kirjakesi. 

Kõige rohkem oodati sõbrapäeva ise, sest sellel päeval oli oodata külalisi ning palju põnevaid tegevusi. Lisaks jagati sõbrapäeval laiali ka sõbrapäeva postkontorisse saabunud kirjad ning sai selga panna enda kaunistatud särgid. Sõbrapäeva viisid läbi kaks lõbusat sõpra, ühe nimeks SÕB ja teise nimeks RAD. SÕB ja RAD jutustasid, kust sai sõbrapäev üldse alguse, kuidas sõbrapäeval üksteist üllatati ning etendasid lastele nukunäidendi "Kaks konna", mille järel arutati, milline on hea sõber. SÕB ja RAD olid endaga kaasa kutsunud ka DJ, kes mängis muusikat ja tegi lastele diskot. Peale disko sai veel muusika saatel meisterdada ja mängida erinevaid mänge. 

 

Ka SÕB ja RAD tegid lastele sõbrapäeva puhul väikesed kingitused. Iga rühm sai endale maitsvad küpsised ja iga laps ajakirja Täheke, kus sees oli seesama etendus "Kaks konna", mida SÕB ja RAD enne ka lastele etendasid. 

 

 

Grete Kingsepp
Helesinise rühma õpetaja


Lehekülge haldab: Teele Saul,  direktor.
tel. 656 17 06
teele.saul[ät]kiisala.edu.ee