Eesti Vabariigi aastapäeva tähistasime sel aastal pidulikumalt ja suuremalt kui kunagi varem. 21. Veebruaril toimus  lasteaia saalis pidulik kontsert aktus, millest võtsid osa kõik meie lasteaia lapsed ja töötajad. Pidu sai alguse hümni laulmisega ja riigilipu ning rühmade lippude sisse toomisega. Laulsime ja tantsisime,  kõlasid kaunid isamaalised luuletused. Meie peol oli ka külaline  Tarmo Tilling logistikapataljonist. Tema rääkis lastele riigikaitsest ja turvalisest lapsepõlvest. Elevust tekitas kaasa võetud varustus. Lapsed tutvusid ja said proovida erinevaid  sõduri varustuses olevaid esemeid.
Pidulikkust lisas ka laste ja õpetajate rahvuslik või lipu värvidest inspireeritud riietus. Peol jagati ka tunnustust meie lasteaia personalile.
EV100 ürituste hulka kuulusid veel  kunstinäitus „Minu Eestimaa“  ja vanade mänguasjade näitus „Minu vanemate mänguasjad“.  Eriti palju elevust tekitasid vanemate enda lapsepõlve mänguasjad, kus oli palju äratundmisrõõmu.
Suured tänud kõikidele lastele ja vanematele, kes aitasid kaasa ürituste õnnestumisele.
Elagu Eesti!

Marve Piilbak
õppealajuhataja


Lehekülge haldab: Marve Piilbak,  õppealajuhataja.
marve.piilbak[at]kiisala.edu.ee tel. 6561706