Ongi käes kauaoodatud jõulud ning aeg jõulukaarte saata. Tallinna Kiisa Lasteaiale on saanud traditsiooniks võtta osa heategevuslikust kampaaniast “Jõulukaardid hooldekodudele”. Igal aastal saadame heade jõulusoovidega laste meisterdatud jõulukaarte hooldekodude elanikele üle Eesti. Sel aastal rõõmustasid meie laste jõulukaardid Tõrva Hooldekodu elanikke ja töötajaid.

Sel aastal kutsus meie õpetaja Karmen kõiki töötajaid, lapsi ja lapsevanemaid aitama Harjumaa lasterikkaid peresid. Selleks olime välja pannud koridoridesse kastid, kuhu kõigil oli võimalus tuua mänguasju, riideid, jalanõusid ja muud, mida lasterikkad pered võiksid vajada. Kogutud asjad toimetas abivajajateni Harjumaa Lasterikkad MTÜ.

Oleme väga tänulikud Punase rühma õpetaja Karmenile kampaania eestvedamise eest, samuti täname kõiki töötajaid ja peresid, kes andsid oma panuse suurperede toetamiseks! Laste jaoks on just täiskasvanute eeskuju see, mis õpetab neid aktiivselt osalema ühiskondlikus tegevuses ja kogema tundeid, mida kutsub esile siiras andmisrõõm. Igasugune kaasamine ja osalemine heategevuses annab lastele teadmise, et vahel on ka üsna väikesest panusest suur abi ja tugi kellelegi.

Igaühe väikesest killust teeme üheskoos suure heateo!

Rahulikku ja kaunist pühadeaega kõigile!

 

 


Lehekülge haldab: Marve Piilbak,  õppealajuhataja.
marve.piilbak[at]kiisala.edu.ee tel. 6561706