Oranži rühma korraldada oli sellel aastal tervele Kiisa Lasteaia perele Liikluspäev. Koostöös rühma lapsevanematega sai see väga edukalt kolmandal novembril ka läbi viidud. Hommikul kell kümme sõitis lasteaia hoovi politseiauto. Natukene hiljem saabus järgmine auto, kus olid kolm politseid ja kolm  politseikoera. Ilm oli vihmane aga see ei häirinud kedagi.
Algul tutvustasid politseid oma politseiautot, räägiti ohutust liiklemisest, valgusfoorist ( politseil oli kaasas väike valgusfoor), mängiti valgusfoori mängu. Politseikoerad näitasid oma oskusi ja trikke. Näiteks - ühele koerale visati kaks münti kaugusesse ( koer ei näinud, kuhu seda visati), koer leidis need mündid ülesse. Kõik kolm koera näitasid, kui sõnakuulelikud ja ustavad on teenistus olevad koerad.
Hiljem tutvustas oranži rühma lapsevanem elektritõukerattaga, rattavarustust ja rääkis ohutust liiklemisest elektritõukerattaga. Õpetajad said teavet rataste laenutuse kohta ning julgemad õpetajad said proovida ka sõita elektritõukerattaga. Lastel oli see väga vahva ja õpetlik päev, millest räägiti ka teistel lasteaia päevadel.

 

 Terje Vainola

Oranži rühma õpetaja


Lehekülge haldab: Marve Piilbak,  õppealajuhataja.
marve.piilbak[at]kiisala.edu.ee tel. 6561706